Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Maturitní stužky pro střední školy

Maturanti nejčastěji používají stužky při stužkovacím večírku, při maturitním plesu nebo dalších akcích. Pro ně máme připravenou širokou nabídku stužek , maturitních  a absolventských šerptriček s potiskem nebo absolventských triček. Samozřejmě nabízíme i další služby a reklamní potisky.

V naší nabídce najdete stužky dvou typů, a to jsou stužky taftové a atlasové. Taftové stužky jsou hrubší a matnější, a jsou vyrobené ze stejného materiálu jako taftové šerpy. Zato atlasové stužky jsou hladčí a na pohled lesklé a jsou mezi maturanty oblíbenější. Můžete si u nás vybrat ze 39 odstínů stužek a proto věříme, že si vyberete takový materiál a odstín, který se Vám bude líbit.

Naše stužky sami kompletujeme. Jsou za tepla slepené speciálním lepidlem, tudíž se nerozpadnou.

Zde si můžete objednat stužky

Ukázky stužek

Zde se můžete podívat na pár příkladů, jak může taková stužka vypadat.

maturitní stužky, stužky, stužka, maturitní šerpy, šerpy

Maturitní stužky

Motivy na stužky

Maturitní ples

Maturitní ples je jedním z nejdůležitějších večerů pro každého studenta. Tento večer má své formality, své zákonistosti a tak každý student i rodič musí být řádně oblečen, pánové v obleku, dámy v šatech. Tradičně na maturitním plesu také dochází k takzvanému šerpování, kdy jsou studentům předávány šerpy potištěné libovolným textem. Maturitní šerpy se vyrábí v různých provedeních a tak je pouze na studentech, jaký materiál a barvu zvolí. O půlnoci pak na maturitním plesu přichází na řadu půlnoční překvapení, kdy si studenti připraví vtipný program pro návštěvníky plesu a obvykle zahrají vtipnou scénku, nebo taneční choreografii v neobvyklých kostýmech. Často si také k této příležitosti objednávají jednotná maturitní trička.

Další akcí spojenou s maturitou je maturitní večírek (stužkovací večírek), kdy studenti dostávají maturitní stužky, kterými prokazují, že už jsou ostřílení maturanti a tyto stužky si připínají na oblečení nebo na batoh.

Maturitní plesy jsou samozřejmě často orientovány do nějakého stylu, či barvy, a proto musí být všechno perfektně sladěné, a to i stužky, šerpy, trička, nebo skleničky. Tyto požadavky nedokáží vždy splnit všichni dodavatelé stužek a šerp, a proto je vhodné vybírat si u velkých obchodů, které mají široký sortiment.