Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Druhy potisku

Sítotisk

 

Motiv je přenášen na potiskovaný textil pomocí sítotiskové šablony a tiskové těrky. Tisknout můžeme maximálně 4 barvy. Náklady vznikají již před vlastním tiskem, protože je nutné pro každou barvu vytvořit samostatnou šablonu. Při tisku více barev se jednotlivé barvy tisknou postupně na sebe s mezisušením.

Doporučujeme na: šerpy, stužky, šály, šňůrky, trička, polokošile, mikiny.

Barvy potisku na sítotisk: bílá, slonová kost, šampáňo, béžová, světle žlutá, zlatě žlutá, oranžová, tmavě oranžová, lososová, meruňková, světle růžová, tmavě růžová, červená, vínová, bordó, světle fialová, tmavě fialová, světle modrá, královsky modrá, tmavě modrá, světle tyrkysová, tyrkysová, jablkově zelená, světle zelená, trávově zelená, tmavě zelená, khaki, skořicová, okrová, hnědá, čokoládová, kaštanová, světle šedá, tmavě šedá, černá, stříbrná, zlatá (další barvy na dotaz).

 

 

Termotisk

 

Jedná se o tisk vícebarevné grafiky na přenosný materiál, který se následně zažehlí lisem na textil. Neomezené barevné možnosti.

U barevných obrázků můžete měnit barvy potisku. Jiné barvy pište do změn k přednímu obrázku. Také si můžete vybrat jakýkoliv jednobarevný obrázek a my Vám ho připravíme barevně. Při změně barev zašleme před tiskem korekturu ke schválení.

Doporučujeme na: kšiltovky, šátky, kravaty, trička a mikiny - pouze na přední stranu

 

 

Řezaná grafika

 

Jednobarevný text nebo jednoduchý motiv je vyřezán z barevných fólií, které se na textil zažehlí termolisem.

Doporučujeme na: sportovní textil, kravaty, trička a mikin 

Písma: 1, 3, 4, 9, 10, 40, 41

Barvy fólií na řezanou grafiku: bílá, černá, červená, zelené jablko, malinová, světle modrá, žlutá svítivá, zelená svítivá, oranžová svítivá, růžová svítivá (další barvy na dotaz)