Váš prohlížeč je zastaralý
Jsou známy bezpečnostní rizika a nedokáže zobrazit všechny prvky této a dalších webových stránek

Stužky pro maturanty, maturitní šerpy, maturitní skleničky a další předměty nejen pro střední školy

Objednávkový formulář

Nabízíme stužky, šerpy, trička s potiskem, maturitní skleničky pro školy a školky.. V této kategorii naleznete veškerý sortiment pro studenty a předškoláky.

Maturitní stužky

Povětšinou se stužky pro maturanty používají jako hlavní předmět stužkovacích večírků. Zde se předávají stužky většinou maturantům nebo i jiným studentům školek a škol. U nás v obchodě naleznete veliký výběr stužek všech možných barev a materiálu, ze kterých jsou vyrobeny.

Šerpy pro maturanty

Šerpy jsou v drtivé většině doménou maturitních ročníků, kde jsou ozdobou při takzvaném maturitním plese. I maturitní šerpy si můžete v našem obchodě vybírat z mnoha materiálů jako například taftové, atlasové, satinové a nebo třpitivé.

Trička s potiskem

Velikou popularitou v posledních letech prosnula právě trička s potiskem. Snad každá třída v každé škole si nechává vyrobit tyto trika na památku. Na trika se většinou nechává natisknout nějaký vtipný nápis a označení třídy, ročníku a jmen všech žáků příslušné třídy. Trička s potiskem jsou opravdu krásnou vzpomínkou na školní a bezstarostná léta.

Maturitní skleničky

Jaký by byl asi maturitní ples bez pořádného přípitku. Tato slavnostní chvíle se nemůže obejít bez předmětu s názvem maturitní skleničky. I zde si v našem obchodě můžete vybírat z nepřeberného množství těchto předmětů.